Меню
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Наша адреса:
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Чт 9.00-18.00
  • Пт 9.00-16.00
  • Сб-Нд Вихідний

Рушники

Паперові рушники

Рушники

Паперові рушники – гігієнічна та зручна заміна ганчіркам

Паперовий рушник здатен замінити тканні аналоги та ганчірки на кухнях. Папір швидко всотує вологу, не потребує прання, а просто утилізується. Для виготовлення використовують натуральну сировину, виріб безпечний для людей і навколишнього середовища. Використовують такі рушники там, де важлива гігієна: кухня, лікарні, громадські вбиральні, готелі, дитячі садочки.

В залежності від сировини виготовляються двох сортів: першого і другого. Для першого сорту використовують первину целюлозу, готові виробі з неї м’які, швидко всотують воду, міцні на розрив. Для другого сорту використовують вторинну целюлозу чи макулатуру. Готовий вибір жорсткіший, його поверхня неоднорідна, можуть зустрічатися вкраплення та потовщення, гігроскопічні якості нижче, ніж у першого сорту.

За способом пакування паперові полотенця поділяються на рулонні та листові. Рулоні можуть мати центральну картонну втулку, на яку намотується стрічка, чи центральну витяжку. Використовуються для прибирання і на кухні, коли для всотування вологи чи жиру може знадобитись відірвати одразу кілька шматочків. Щоб відірвати один рушник, необхідно притримувати весь рулон, тому такий спосіб пакування не підходить для місць, де на першому місці знаходиться гігієна. Для лікарень і вбиральні використовують листовий тип пакування. Використовують разом с диспенсером, листи ще на виробництві складені таким чином, щоб с диспенсера їх можна було діставати по одному, не контактуючи з рештою.

Розміри та кількість шарів, що мають рушники паперові

Купить паперові рушники можна різної щільності, це залежить від кількості шарів паперу, з’єднаних в одному виробі:

  • Одношарові недорогі, проте мають низькі гігроскопічні властивості.

  • Двошарові краще всотують вологу, на поверхні може бути перфорація для покращення гігроскопічних якостей, надання м’якості. Використовують в домашньому побуті, на кухнях.

  • Тришарові – використовують на кухнях, для косметичних цілей. Краще за інші вбирають жир та вологу.

Розміри рушника залежать від виробника, єдиного стандарту немає. Поширений розмір рулону – від 19 до 21 см завширшки, довжина 12-60 м для побутових потреб та 120-200 м для використання в громадських місцях. Довжина окремого виробу не перевищує 40 см. Стандартний розмір листових виробів 23х23 см, під такі показники розраховані і диспенсери. Всередині упаковки листи можуть бути складені кількома способами:

  • С – для використання в місцях великого скупчення людей;

  • V – для місць з невеликим скупченням;

  • Z – для контроля за вживанням, рушники подаються по одному;

  • W – рушники з диспенсера витягуються по одному в розгорнутому вигляді завдяки перфорації.

Способи складення зазначаються на пачці, в ній може бути від 100 до 5000 шт.

Купити паперові рушники для домашнього господарства та закладів громадського харчування 

Паперови рушники в рулонах та листові можна на сайті компанії Horeca Pack. В каталозі представлені вироби з первинної та вторинної целюлози, з одного чи кількох шарів. Інтернет-магазин пропонує як упаковки для домашнього господарства, так і великі упаковки для роботи закладів громадського харчування. Фільтр дозволяє обрати за кольором, якістю паперу, ціною упаковки. Для кожного виробу представлена інформація про виробника, склад, розміри, тип, за яким складені листи. 

Компанія пропонує швидку доставку кур’єрською службою у Києві та національними транспортними компаніями в усі регіони України. Для постійних клієнтів розроблена гнучка система знижок, на сторінці можна ознайомитись з переліком товарів за акційними цінами, представленими в окремому розділі, який регулярно поповнюється.

Паперові рушники — якість та зручність доставки

Онлайн магазин упаковок для їжі дарує унікальну можливість купити відра харчові за найкращою вартістю. А великий асортимент на продукти для суші в Івано-Франківську дасть можливість зробити точний вибір. До того ж однією з наших пропозицій є папір туалетний, ціна і якість — запорука вигідної покупки. Компанія пропонує швидку та надійну доставку в Тернопіль та в інші регіонами.

Паперові рушники — відмінний варіант для Вас чи Вашого закладу

Масштабний асортимент має безліч товарів, як мило господарське рідке (5 л) та інші. А якщо Вас цікавить продукти для суші, купити вийде, залишивши замовлення і вказавши зручний спосіб доставки.