Меню
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Наша адреса:
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Чт 9.00-18.00
  • Пт 9.00-16.00
  • Сб-Нд Вихідний

Купити одноразові чорні нітрилові рукавички або поліетиленові господарські багаторазові рукавички. Купити бахіли оптом або захисна маска для обличчя

Рукавички та бахіли

Нітрилові одноразові рукавички 100 шт/уп
0
Код товару: NITRIL100
155.00 грн.
139.00 грн.
Чепчик-берет одноразовий, 100 шт/уп
0
Код товару: chep
Ціна: 180.00 грн.
Накладки на унітаз Pro 1/2 складання, 250 шт/уп
0
Код товару: Накладки1/2250
Ціна: 109.35 грн.
Накладки на унітаз одноразові 1/4 складання, 200 шт/уп
0
Код товару: Накладки1/4200
Ціна: 112.35 грн.
Купити одноразові чорні нітрилові рукавички або поліетиленові господарські багаторазові рукавички. Купити бахіли оптом або захисна маска для обличчя

Купити одноразові поліетиленові рукавички

Засоби індивідуального захисту використовуються в будь-якій сфері діяльності людини.

До таких засобів відносяться поліетиленові рукавички. Бачимо ми їх всюди: біля входу в будь-яке приміщення, не обійтися без рукавичок у відділах, де продаються овочі і фрукти, на вагу рибні, м'ясні, ковбасні вироби або продукція поштучно. Власникам таких закладів, потрібно піклуватися про своїх співробітників і покупців, для цього необхідно купити одноразові рукавички.

Особливості одноразових рукавичок:

- сама низька ціна;

- рукавички однакові для лівої і правої руки;

- нестерильні;

- стійкі до хімічних і миючих засобів.

Упаковка рукавичок витрачається швидко, тому краще купити одноразові рукавички оптом в і зробити запас на тривалий період. З огляду на поточну пандемію люди користуються рукавичками, коли беруть кошик для покупок, при виборі товару, розрахунку на касі. Поліетиленові рукавички зайняли міцні позиції в нашому побуті, ще їх називають «антипандемечні» аксесуари. Сфера застосування широка. Кожен використовує для своїх потреб.

Чорні нітрилові рукавички

Чорні нітрилові рукавички - це один із популярних видів гігієнічної продукції. Вони використовуються одноразово, наділені міцністю і еластичністю. Вироби універсальні і затребувані серед споживачів завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам:

- наділені великим розривним навантаженням;

- не пропускають вологу;

- високі бар'єрні особливості - надійно захищають руки від різного роду впливів.

Якщо ви зробили вибір і вирішили придбати чорні нітрилові рукавички, то їх можна використовувати, починаючи від лабораторій, до роботи на кухні. Відвідувачі закладів громадського харчування вважають за краще, щоб кухар не торкався їжі відкритими руками, одноразові рукавички підійдуть для цієї мети. Це актуально в сучасних реаліях.

Господарські багаторазові рукавички

Запасіться товарами з нашого інтернет магазину. Пропонуємо господарські багаторазові  рукавички за оптовими цінами. Вони використовуються для вологого прибирання, робіт пов'язаних з хімією, садом, городом та інше. Господарські багаторазові рукавички еластичні, міцні, без тальку всередині. Якщо вирішили поповнити запас рукавичками, варто звернути увагу на розміри і замовити одночасно всі запропоновані варіанти.

Захисна маска для обличчя

Для роботи в медицині, кафе, барах, ресторанах необхідна захисна маска для обличчя. Кожен заклад в умовах поширення вірусних інфекцій, має бути укомплектований засобами, які захищають органи дихання від вірусів, бактерій, хімікатів. Захисна маска для обличчя  забезпечує легке дихання,комфортний контакт з шкірою обличчя.

Купити бахіли оптом

Компанія Horeca Pack займається продажем всіх необхідних господарських і санітарно-гігієнічних товарів. Для підтримки чистоти в приміщеннях, один з варіантів купити бахіли оптом. Вони допоможуть забезпечити високий рівень санітарії.

Співпрацюючи з нами, заощадите кошти і уникнете покупки низькоякісних товарів. Щоб купити бахіли оптом, зробіть замовлення на сайті або зателефонуйте у відділ продаж. Всі питання оплати та доставки погодите з менеджером нашої компанії.

Рукавички та бахіли — якість та зручність доставки

Онлайн магазин одноразових упаковок під їжу для ресторанів та готелів надає Вам можливість купити паперові пакети за найвигіднішими умовами. А чудовий асортимент на лотки-пінетки для ягід надасть можливість зробити коректний вибір. Однією з численних пропозицій є стакани паперові, ціна і якість — запорука успішної покупки. Наша компанія пропонує швидку та якісну доставку в Ужгород та за іншими містами.

Рукавички та бахіли — хороший варіант для Вас чи Вашого закладу

Великий асортимент вміщує величезну кількість товарів, таких як засіб для туалету і багато інших. На випадок, якщо Вас цікавить рушники паперові, купити вийде, заповнивши заявку на покупку і вибравши зручний тип доставки та оплати.

Замовляйте за найкращими цінами товари з категорії 'Рукавички та бахіли' в інтернет-магазині Horecapack


Рукавички та бахіли

Цена

Накладки на унітаз одноразові 1/4 складання, 200 шт/уп Ціна: 112.35 грн.
Рукавички господарські Фрекен Бок, 1 пара Ціна: 45.00 грн.
Одноразовий поліетиленовий фартух ПЕ 110х70см, 100 шт/уп Ціна: 112.50 грн.
Вінілові одноразові рукавички без пудри чорні "MEDICOM" 100 шт/уп 148.00 грн.
Поліетиленові рукавички на планшеті 100 шт Ціна: 11.50 грн.
Чепчик-берет одноразовий, 100 шт/уп Ціна: 150.00 грн.