Меню
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Наша адреса:
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Чт 9.00-18.00
  • Пт 9.00-16.00
  • Сб-Нд Вихідний

Коробки ланч бокс для перших страв. Бокси для гарячих страв

Контейнери для супу

-20℃...+100℃
Одноразова герметична упаковка для перших страв ПП-117дч - 750 мл
0
-20℃...+100℃
Під замовлення 3-4 дні
Ємність для перших страв 110083 на 500 мл із кришкою, 1000 шт/уп
0
-20℃...+100℃
Банка прозора Vital Plast для харчових продуктів 350 мл
0
-20℃...+100℃
Одноразова упаковка для перших страв Банка - 500 мл, 300 шт/уп
0
-20℃...+100℃
Одноразова  упаковка для перших страв ПП-115-350дч, 500 шт/уп
0
-20℃...+100℃
Одноразова упаковка для перших страв ПП-115дч - 500 мл, 500 шт/уп
0
-20℃...+100℃
Під замовлення 3-4 дні
Одноразова  упаковка для перших страв ПП-115-350 мл, 500 шт/уп
0
-20℃...+100℃
Одноразова упаковка для перших страв ПП-115 - 500 мл, 500 шт/уп
0
Термо
Одноразова  упаковка для перших страв ВПС - 330 мл
0
Термо
Одноразова упаковка для перших страв ВПС - 450 мл
0
-20℃...+100℃
Ємність для перших страв 110118 на 700 мл із кришкою, 1000 шт/уп
0
-20℃...+100℃
Ємність для перших страв 110043 на 250 мл із кришкою, 1000 шт/уп
0
-20℃...+100℃
Одноразова упаковка для перших страв ПП-115-250 мл, 500 шт/уп
0
Термо
Під замовлення 3-4 дні
Одноразова упаковка для перших страв ВПС - 650 мл
0
-20℃...+100℃
Супник герметичний для перших страв SL-143 на 350 мл, 800 шт/уп
0
Коробки ланч бокс для перших страв. Бокси для гарячих страв

Одноразові контейнери для супу: важливий елемент в закладах харчування

Перший одноразовий посуд був виготовлений в кінці XIX століття з паперу та картопляного крохмалю. Однак, з кінця XX століття з'явилися нові матеріали, такі як пластмаса, стирол і полістирол, які стали масово застосовувати у виробництві одноразових харчових контейнерів.

Особливо популярним разовий посуд з пластику став у часи розвитку сфери швидкого харчування та доставлення їжі додому. Люди все частіше обирають провести обід чи вечерю вдома, замість походу до громадського місця. І для цього існує багато причин: економія часу, комфортна домашня атмосфера, особиста безпека.

Сьогодні одноразові лотки та контейнери є в ресторанах, кафе, у кулінарних відділах продуктових магазинів, їдальнях, виїзних та вуличних кухнях – скрізь, де швидка подача, зручність, гігієнічність та безпека відіграють ключову роль. 

Пластиковий контейнер для супа: корисні особливості

Вироби з пластику для перевезення перших страв є в кожному закладі харчування що працює з доставленням. Своєю популярністю вони завдячують низці важливих особливостей:

  • Зручність. Супові контейнери – зручні та прості місткості, котрі мають у своїй конструкції герметичні кришки для надійності під час транспортування готових страв. Вони витримують низькі та високі температури, не деформуючись та не тріскаючись.

  • Безпека. Пластик, з якого виробляють лотки не містить шкідливих домішок та є повністю безпечним для здоров’я людини. До того ж матеріал ніяк не взаємодіє з продуктами: не змінює їх смак чи хімічний склад. 

  • Гігієнічність. Новий контейнер для кожного замовника – це гігієнічно, адже вироби абсолютно чисті, на них нема жодних залишків бруду та сторонніх запахів.

  • Великий вибір. Існує велика різноманітність лотків для супу, що мають різні форми та об’єм. Вироби зазвичай правильної округлої форми, але можуть бути цікавішими – у вигляді домашніх глибоких тарілок. Розмір або об’єм лотків також буває різним – від 250 мл до 750 мл. Що стосується кольорів, то тут представлені всі класичні варіанти – чорний, білий, прозорий. 

Доступна ціна – одна з найважливіших характеристик одноразових контейнерів для супу. А тому навіть ресторанний заклад, який тільки починає свій шлях у продажу на винос, може дозволити собі такий простий, але важливий, кухонний посуд.

Купити лотки для супу: запастись про всяк випадок

Кухня громадського харчового закладу – місце значних об’ємів замовлень, які не завжди поступають рівномірно. А тому кожен відповідальний кухар має створити певний запас одноразового посуду, щоб не відмовлятися від продажів через брак контейнерів. 

Що стосується лотків для супу то їм легко знайдеться місце зберігання: вони компактно складаються один в один і поміщаються на будь-яких полицях. Пластикові вироби не псуються з часом, а тому в сухому та чистому вигляді їх можна зберігати тривалий період. Єдине правило – якомога далі від обігрівальних приладів. 

Саме тому контейнери для перших страв сміливо можна замовляти гуртом. Головне – знайти надійного постачальника.

Ним запросто стане Horeca Рack – інтернет-магазин якісних пакувальних матеріалів та одноразового посуду. Ми завжди готові бути частиною успішного ресторанного бізнесу, допомагаючи організовувати безпечну доставку їжі та напівфабрикатів. 

У нас доступні ціни та особливі умови співпраці з постійними клієнтами. Щоб знайти потрібний товар на сайті, скористайтеся зрозумілою системою пошуку або зв’яжіться з нами в текстових месенджерах. Оплачуйте товар зручним для вас способом та обирайте поштову службу для доставлення товару у ваше місто. В Києві замовлення можна забрати самостійно. Якщо сума вашої покупки більше ніж вказана в умовах пропозиції, то доставлення його по Києву оплачуємо ми самі. 

Контейнери для супу — вигідне співвідношення ціни та якості

Онлайн магазин з продукції для кафе пропонує купити упаковку для салатів за найкращими умовами. А суттєвий асортимент на професійні засоби для прибирання надасть можливість зробити правильний вибір. Також однією з багатьох пропозицій нашого сайту є рушники паперові, ціна і відмінна якість — запорука вдалого придбання. Компанія пропонує швидку та якісну доставку в Чернігів та в інші регіонами.

Контейнери для супу — відмінний варіант для Вас чи Вашого закладу

Широкий асортимент включає різноманітність товарів, як засіб для миття підлоги (5 л) та велика кількість інших. У тому випадку, якщо Вас цікавить одноразові прибори, купити у Києві зможете, залишивши заявку і вказавши зручний тип оплати.