Меню
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Наша адреса:
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Чт 9.00-18.00
  • Пт 9.00-16.00
  • Сб-Нд Вихідний

Професійні миючі засоби

Професійна хімія для прибирання

Під замовлення 3-4 дні
Концентрат Sutter Professional DESCALER для видалення накипу, 6 кг
0
Миючий засіб Sutter Professional POM AMBIENCE для підлоги, 1 кг
0
Під замовлення 3-4 дні
Лужний миючий засіб Sutter Professional CLEANER 2000 для наливних та бетонних підлог, 5 кг
0
Професійні миючі засоби

Професійна хімія для прибирання в закладах громадського харчування

Підтримання високих стандартів чистоти для закладів громадського харчування – одна з ознак професіоналізму співробітників та запорук успішної роботи. Через високе навантаження підтримувати порядок важче, ніж на домашній кухні, а вимоги, в тому числі і законодавчі, до рівня чистоти, вищі. Щоб дотримуватись санітарних норм, використовують професійні засоби для прибирання.

На відміну від побутової, професійна хімія має високу концентрацію та вузьку спеціалізацію. Концентрований склад дозволяє знизити витрати, впоратись з сильними забрудненнями на конкретній ділянці. Для закладів харчування виготовляють миючі засоби з використанням біологічно розчинних поверхнево-активних речовин, сертифікованих для використання на кухні. Такий склад безпечний як для людини, так і для оточуючого середовища. Речовини швидко розкладаються, їх залишки, при потраплянні на продукти харчування, не викликають отруєння. Активні компоненти, які відповідають за очищення та дезінфекцію поверхонь діють швидше, потребують менше часу та зусиль для досягнення результату. 

Професійні миючі засоби, необхідні для роботи ресторану

Професійна хімія для клінінгу має вузьку спеціалізацію, склад кожного засобу розрахований на вирішення конкретної задачі чи очищення певних поверхонь. До базового набору засобів для прибирання закладів громадського харчування відносяться:

  • концентрати для миття посуду для посудомийних машин та для ручного миття;

  • речовини для розчинення відкладень жиру та нагару на робочих поверхнях;

  • розчини для миття підлоги, що можуть бути універсальними, підходити для різних типів покриття, та спеціалізованими, наприклад, для дерев’яної підлоги чи керамічної плитки;

  • поліролі для дерев’яних поверхонь в залі, рідини для чищення м’яких меблів та виведення плям з оббивки;

  • для чищення та дезінфекції санвузлів.

В залежності від техніки, що встановлена на кухні та матеріалів, використаних в інтер’єрі, для прибирання можуть знадобитися спеціальні склади для очищення коптильних шаф, пароконвектоматів, кавомашин, розчинники жиру, засоби для чищення духових шаф, видалення накипу, догляду за нержавіючою сталю, мармуром. 

Професійна хімія для готелів та ресторанів випускається у великих упаковках, має концентрований вигляд. В одних випадках перед використанням суміш розчиняють у воді, створюючи необхідну консистенцію, в інших концентрований розчин означає, що для досягнення результату необхідно використовувати невелику кількість засобу. 

Купити професійну хімію для прибирання, обравши все необхідне в одному каталозі

Професійна побутова хімія – один з напрямків роботи інтернет-магазину Horeca Pack. В каталозі представлене все необхідне для прибирання в закладах громадського харчування та готелях. Завдяки фільтрам можна легко обрати необхідні товари, відсортувавши їх за використанням, обсягом, ціною. Для кожної пропозиції представлений опис, характеристики, спосіб застосування, інформація про виробника, фотографії. Для уточнення додаткових питань на сайті передбачена кнопка швидкого зв’язку.    

Купити професійні миючі засоби можна скориставшись безготівковим розрахунком, банківською карткою, оплативши покупку готівкою після її отримання. Своїм постійним клієнтам компанія пропонує гнучку систему знижок, на сайті є постійно діючий розділ, в якому зібрані товари за акційними цінами. В Києві працює самовивіз з офісу компанії та кур’єрська доставка, яка при замовленні на певну суму (вказано на сайті) для покупця безкоштовна. По всій Україні замовлення відправляються національними транспортними компаніями протягом 1-2 днів після їх оформлення на сторінці магазину.

Професійна хімія для прибирання — якість продукції та комфорт покупки

Онлайн магазин одноразових упаковок під їжу для кафе та готелів дарує можливість купити паперові пакети у Львові за гарною вартістю. А значний асортимент на харчові контейнери з алюмінієвої фольги дасть можливість зробити конкретний вибір. Також однією з наших пропозицій є пластикові стаканчики, ціна і якість — запорука вдалої покупки. Наша компанія пропонує швидку доставку в Кривий Ріг та по інших містах України.

Професійна хімія для прибирання — вигідна покупка для Вас чи Вашого закладу

Великий асортимент охоплює величезну кількість товарів, серед яких засіб для чищення туалету та велика кількість інших. У випадку, якщо Вас цікавить сухі серветки, купити можете, залишивши заявку і вибравши зручний метод оплати.