Меню
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Наша адреса:
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Чт 9.00-18.00
  • Пт 9.00-16.00
  • Сб-Нд Вихідний

Поліпропіленові контейнери (PP)

Одноразові пластикові контейнери для харчових продуктів

-20℃...+100℃
Судок прозорий Vital Plast для харчових продуктів 200 мл
0
-20℃...+100℃
Судок прозорий Vital Plast для харчових продуктів 300 мл
0
-20℃...+100℃
Судок прозорий Vital Plast для харчових продуктів 500 мл
0
-20℃...+100℃
Судок прозорий Vital Plast для харчових продуктів 1 л
0
-20℃...+100℃
Під замовлення 3-4 дні
Одноразова харчова упаковка для перших і других страв ПС-116дч - 500 мл
0
Поліпропіленові контейнери (PP)

Одноразові пластикові контейнери для харчових продуктів – зручне та безпечне пакування

Пластикові одноразові контейнери – розповсюджена тара для пакування харчових продуктів та готових страв, яку використовують заклади громадського харчування, що мають службу доставки. Для виготовлення упаковки для харчових продуктів необхідні безпечні для людини матеріали, такі якості характерні для поліпропілену. Такий матеріал має маркування РР, його використовують для виготовлення одноразових та багаторазових контейнерів. Поліпропілен відноситься до харчового пластику, не містить токсинів та інших небезпечних речовин. Матеріал нейтральний, між ним та продуктами не відбувається хімічних реакцій, тому смак страви не змінюється, а сама упаковка не всотує запахи їжі, це важливо для багаторазових боксів. Поліпропілен стійкий до високої температури, витримує нагрів до 130 градусів, вміст може розігріватися в мікрохвильовій печі. Поліпропілен зберігає свою якість та гнучкість при температурі до -20 градусів, бокси підходять для заморозки. Поліпропіленові вироби легкі, компактні, зручні для зберігання.

Як вибрати одноразові пластикові контейнери 

Поліпропіленові бокси використовують для зберігання та транспортування готових страв, цьому сприяють такі якості:

  • міцність та стійкість до механічних ушкоджень;

  • невисока вага, зручна форма, що спрощує пакування та транспортування;

  • стійкість до рідини та жиру;

  • можливість розігрівати в мікрохвильовій печі;

  • герметичність: при транспортуванні та зберіганні запах не буде проникати назовні.

Поліпропіленова тара має різний об’єм, починаючи від 100 мл і до 3 літрів. Бокси виготовляють прозорими чи матовими, є можливість бачити вміст. Від упаковки вимагається герметичність, в першу чергу, якщо вона призначена для рідких страв. В інших випадках щільне прилягання кришки також важливе, це зберігає вміст ємності від потрапляння забруднень зовні, продовжує строки зберігання. 

Завдяки гнучкості поліпропілену, боксам при виробництві надають різноманітні форми. Для рідких страв призначені круглі контейнери, для зберігання продуктів квадратні та прямокутні, для комплексних обідів передбачені ємності розділені на кілька відділень, що дозволяють їжі всередині не змішуватись. Для транспортування підходять пластикові контейнери для їжі одноразові, для організації роботи кухні – багаторазові, вони надійні, легко миються в посудомийній машині, при зберіганні вміщуються один в один і не потребують багато місця.

Купити пластикові контейнери одноразові для організації доставки та роботи кухні

Купити одноразові пластикові контейнери для їжі та все необхідне для організації доставки та впорядкування роботи на кухні можна в інтернет-магазині Horeca Pack. В каталозі представлені бокси різної ємності, призначені для фасування гарячих страв, охолодженої та замороженої продукції. Фільтр дозволяє швидко обрати ємності необхідного об’єму, кольору, відсортувати товар по цінах та кількості секцій. Для кожного товару представлений опис та характеристики, кількість виробів в упаковці. При появі додаткових питань на сторінці є кнопка швидкого зв’язку з менеджерами.

Компанія пропонує швидку і зручну доставку. В Києві клієнти можуть забрати покупку в офісі компанії, скористатися кур’єрською доставкою, при замовленні на вказану в умовах пропозиції суму, покупку привезуть безкоштовно. В усі регіони України відправка здійснюється національними транспортними компаніями. Оплатити замовлення можна готівкою, банківською карткою, безготівковим розрахунком. Для постійних клієнтів діє система знижок. 

Одноразові пластикові контейнери для харчових продуктів — вигідне співвідношення ціни та якості

Магазин з продукції для ресторанів дарує Вам можливість купити миючі засоби за приємною вартістю. А значний асортимент на професійні миючі засоби вінниця надасть можливість зробити раціональний вибір. Однією з багатьох пропозицій нашого сайту є стакани паперові, ціна і якість — запорука вигідної покупки. Компанія HorecaPack пропонує швидку доставку в Суми та в інші регіонами.

Одноразові пластикові контейнери для харчових продуктів — вигідна покупка для Вас чи Вашого закладу

Величезний асортимент включає величезну кількість товарів, зокрема посуд одноразовий для доставки їжі та велика кількість інших. У тому випадку, якщо Вас цікавить пластикова упаковка для торта, купити у Львові вийде, оформивши замовлення і вказавши зручний метод оплати та доставки.

Найкращі ціни на товари з категорії 'Одноразові пластикові контейнери для харчових продуктів' у магазині Horecapack


Одноразові пластикові контейнери для харчових продуктів

Цена

Контейнер для гарнірів щільний ПП-118 на 500 мл (можливість запаювання), 400шт/уп Ціна: 6.36 грн.
Судок прозорий Vital Plast для харчових продуктів 500 мл, 400 шт/уп Ціна: 8.55 грн.
Універсальна одноразова упаковка PP HLC-500 мл, 500 шт/уп Ціна: 4.70 грн.
Одноразова харчова упаковка для перших і других страв ПС-116дч - 500 мл Ціна: 4.74 грн.
Універсальна одноразова упаковка PP HLC-1000 мл, 300 шт/уп Ціна: 8.12 грн.
Контейнер для гарнірів щільний SL-337 на 900 мл, 400шт/уп 8.90 грн.