Меню
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Наша адреса:
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Чт 9.00-18.00
  • Пт 9.00-16.00
  • Сб-Нд Вихідний

Купити упаковку для суші оптом. Контейнери та бокси для суші

Упаковки для суші

Special Offer
Упаковка для суші SL331 із чорним дном, 600 шт/уп
0
Special Offer
Упаковка для суші SL332 із чорним дном, 600 шт/уп
0
Special Offer
Упаковка для суші ПС-61 (дно чорне), 180 шт/уп
0
Код товару: ПС-61дч
Ціна: 9.06 грн.
Special Offer
Контейнер для суші HF-63 із чорним дном, 594 шт/уп
0
Special Offer
Пластикова упаковка для суші HF-67, 660 шт/уп
0
Упаковка для суші ПС-63 (дно чорне), 380 шт/уп
2
Код товару: пс-63
Ціна: 5.05 грн.
Special Offer
Упаковка для суші сету HF-61 (PET) аналог ПС-61, 180 шт/уп
0
Special Offer
Упаковка для суші SL331 (ПС-63) із чорним дном, 600 шт/уп
0
Упаковка для суші ПС-64 (дно чорне) 400 шт/уп
0
Код товару: ПС-64
Ціна: 7.43 грн.
Special Offer
Упаковка для суші SL332 (ПС-64) із чорним дном, 600 шт/уп
0
Special Offer
Упаковка для суші сету HF-61 (PET), 180 шт/уп
0
Код товару: HF-61
Ціна: 8.56 грн.
Тримачі для паличок пластикові, 100 шт/уп
0
Код товару: trimach
Ціна: 84.00 грн.
Упаковка для суші сету SL-339, 250 шт/уп
0
Код товару: SL-339/2
Ціна: 8.56 грн.
Пластикова упаковка для суші ПС-67, 750 шт/уп
0
Код товару: ПС-67
Ціна: 4.10 грн.
Special Offer
Контейнер для суші HF-64 із чорним дном, 456 шт/уп
0
Упаковка для суші сет SL330 з секціями, 120 шт/уп
0
Купити упаковку для суші оптом.  Контейнери та  бокси для суші

Контейнери для суші: смачна та незвичайна Японія

Страви японської кухні увірвались на український ринок близько 20 років тому. І дуже швидко завоювали велику популярність серед населення. Вони були втіленням доступної розкоші і давали можливість спробувати на смак далеку і загадкову Азію. Поєднання рису, обробленого оцтом, різноманітних видів риби та свіжих овочів – новий смак для українців, який не залишив байдужим майже нікого.

Традиційні ресторани японської кухні з’являлись скрізь. Спочатку вони лише запрошували відвідувачів на свою затишну територію. Але з часом зрозуміли, що розширити свою клієнтську базу та збільшити об’єми продажів, можна продаючи страви на винос. І не прогадали. Фотографії красивих на вигляд та смачних японських страв заполонили простори інтернету, принесли ресторанам прибутки та добру славу.

Щоб послуга доставляння їжі була максимально ефективною потрібно дві речі: швидка логістика та надійне пакування. Адже саме упаковка для суші та ролів дозволяє безпечно та без пошкоджень доставити готові страви, не зіпсувати їх смак, аромат та зовнішній вигляд.

Упаковки для суші: увага на деталі

Якісні бокси на суші, роли та інші основні страви азіатської кухні – це пластикові місткості, які складаються із двох елементів: підставка з невисокими бортами та прозора кришка. Всі вони виготовлені з пластичних мас, які дозволено використовувати в харчовій галузі: вони безпечні, не вступають в реакцію з жодними рідкими чи твердими продуктами, не змінюють їх запах та смак.

Всі бокси виконують одну функцію, безпечне перевезення готових страв на будь-які відстані, і відрізняються один від одного важливими деталями:

  • Розміром. Контейнери можуть вміщати один або декілька ролів. Крім цього існує велике пакування: упаковки на сети суші або ролів, куди можна покласти більше ніж чотири страви.

  • Формою. Вироби можуть мати один відділ або декілька відокремлених відділів, які дозволяють транспортувати різні види блюд. 

  • Кольором підставки. Пластикові підложжі можуть бути чорними, бежевими, червоними, білими. Обираючи свій колір, ви маєте змогу естетично оформити страви та підкреслити стиль Вашого харчового закладу. 

Прозора пластикова кришка надійно фіксується до нижньої частини боксу та забезпечує цілісність всього, що покладено всередину. Не ній нема ніяких особливих позначок чи написів, а тому ви легко можете клеїти на неї будь-які наклейки з рекламою закладу чи іншою важливою інформацією.

Упаковка для суші: купити більше за вигідними цінами

Продажі готових страв не мають постійної стабільності. У святкові чи вихідні дні вони вищі, у будні можуть знижуватися. Тому запланувати точну кількість пластикового пакування для страв інколи буває складно. А шукати декілька боксів похапцем — невдячна справа, адже можна зіпсувати собі настрій та витратити зайві кошти.

Тому проводити закупки потрібно заздалегідь, економлячи гроші за рахунок великих закупівельних партій. А співпрацю налагодити з відповідальним та лояльним постачальником, який має досвід у цій сфері та легко стане частиною бізнесової родини харчового закладу. 

Купуючи в інтернет-магазині Horeca Рack, ви отримуєте все, перераховане вище: досвід менеджерів, систему знижок на великі замовлення, особливі клієнтські ціни при постійній співпраці, якісний товар та найкоротші строки доставлення. 

У нас зрозуміла система пошуку товарів на сайті, а тому легко зорієнтуєтесь та знайдете все необхідне для Вашого закладу: різні види пакування, господарські товари, контейнери для суші та інших готових страв, мийні засоби.

Якщо ви з Києва, то можете забрати замовлення самостійно в нашому офлайн-магазині. Або замовити кур’єрське доставлення містом і навіть не оплачувати його, якщо вартість замовлення більше ніж вказане в умовах на сайті. В інші міста України – Львів, Харків, Одеса, Чернівці, чи в невеликі містечка – доставимо логістичними службами.

Упаковки для суші — співвідношення ціна/якість/качество

Інтернет магазин одноразових упаковок під їжу для ресторанів дарує можливість купити одноразовий посуд для доставки їжі за найкращою вартістю. А чудовий асортимент на одноразові контейнери дасть можливість зробити коректний вибір. До того ж однією з багатьох пропозицій нашого сайту є рушник паперовий, ціна і відмінна якість — запорука вигідної покупки. Компанія HorecaPack пропонує надійну доставку в Тернопіль та по інших містах України.

Упаковки для суші — чудовий варіант для Вас чи Вашого закладу

Масштабний асортимент містить багато товарів, зокрема туалетний папір у Львові та інші. У тому випадку, якщо Вас цікавить одноразові контейнери для їжі, купити у Чернівцях вийде, залишивши замовлення і вказавши тип оплати.

Найкращі ціни на товари з категорії 'Упаковки для суші' у магазині товарів для ресторанів horecapack.com.ua


Упаковки для суші

Цена

Контейнер для суші HF-64 із чорним дном, 456 шт/уп Ціна: 6.09 грн.
Упаковка для суші SL332 із чорним дном, 600 шт/уп Ціна: 6.00 грн.
Упаковка для суші SL332 (ПС-64) із чорним дном, 50 шт/уп Ціна: 6.00 грн.
Палички круглі бамбукові в індивідуальній упаковці 21 см, 100 шт/уп Ціна: 98.00 грн.
Упаковка для великого сету суші 334дч, 200 шт/уп Ціна: 8.40 грн.
Упаковка для суші ПС-61 (дно чорне), 180 шт/уп Ціна: 9.98 грн.