Меню
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Наша адреса:
ТОВ "ПЛЮС-ПАК УКРАЇНА" Київ, вул. Бориспільська 7, офіс 236
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Чт 9.00-18.00
  • Пт 9.00-16.00
  • Сб-Нд Вихідний

Види губок для миття посуду

Види губок для миття посуду

Які види губок для миття посуду є у продажу:

1.    З целюлози. Це органічний продукт, що отримується з рослинної сировини – деревних волокон. Такі губи не шкодять здоров'ю людини, тому ними можна спокійно мити посуд. Їх особлива структура має протимікробну дію і підходить для миття будь-яких поверхонь. Основним мінусом виробів вважається недовговічність, тому що при частому використанні вони втрачають свої властивості і швидко занепадають.

2.    З поролону – найпопулярніші мочалки серед господарок, адже з ними досить економно використовується миючий засіб. Завдяки пористій структурі таким губкам потрібно всього кілька крапель рідини, щоб утворити багато піни. Ними можна перемити гору посуду. Кожна господиня може вибрати певний розмір, форму і щільність виробу. Це від індивідуального смаку. Двошарові поролонові мочалки підходять як для миття тарілок, так і для каструль. Адже другий шар більш щільний та абразивний. Завдяки такій функціональності поролонові вироби – найпопулярніші на кухнях господарок. З мінусів – швидке зношування, ймовірність розвитку патогенних мікроорганізмів при тривалому використанні, необхідність часто змінювати.

3.    Губки з мікрофібри – синтетичної тканини, яка гарантує їх довговічність та мультифункціональність. Ними можна мити як посуд, а й кухонні поверхні. Після використання такі мочалки необхідно ретельно промивати, адже вони відмінно вбирають жир і надлишки їжі. З переваг – гіпоалергенність. Вони також добре тримають форму та не вимагають великої кількості миючого засобу.

4.    Металеві губки та йоржики – ідеальні для відмивання жиру, що пригорів, і засохлої їжі. Підходять для миття каструль, сковорідок, чайників. Довговічні при правильному використанні: після миття їх слід обдати окропом для усунення бактерій та залишків їжі і добре висушити.

5.    Бамбукові мочалки зустрічаються рідше, ніж поролонові. Однак вони добре служать для миття посуду і навіть можуть використовуватися без миючого засобу. Догляд за ними простий: сполоснути під проточною водою та висушити.

Як бачите, варіантів багато. Але яким би видом мочалок ви не користувалися, доглядати їх потрібно регулярно. Після миття посуду сполоснути водою, добре просушити і зберігати на решітках, що провітрюються. Фахівці не рекомендують користуватися однією губкою понад 2-3 тижні. Як тільки річ приходить у непридатність, її потрібно замінити.

Reviews: